Betooniühing kuulutas välja 2015. aasta üliõpilastööde võistluse

Pressiteade
14.04.2015

Eesti Betooniühing kuulutas välja betoonialaste kõrgkooli lõputööde võistluse.

Betooniühingu üliõpilaspreemiad on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks ning valitakse Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast. Osaleda võivad kõigi Eesti kõrgkoolide üliõpilaste lõputööd.

„Betoon on kaasaegne konstruktiivne ehitusmaterjal, mida kasutatakse väga laialdaselt ja kasutusvaldkonnad on kiiresti laienenud,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Kalle Suitslepp. „Oma üliõpilaspreemiatega püüame nii üliõpilaste kui kui õppejõudude tähelepanu enam betooni temaatikale suunata,” lisas Suitslepp.

Preemiate määramiseks tuleb Eesti ülikoolidel ja kõrgkoolidel esitada oma ettepanekud lõputööde preemiate kandidaatide kohta Eesti Betooniühingu juhatusele. Iga kool võib esitada kuni 2 ettepanekut.

Esitamise tähtaeg: 12. juuni 2015. a.

Eesti Betooniühingu 2014. a. üliõpilaspreemiad said:

  • Veiko Zovo – TTÜ ehitusteaduskonna tööstus- ja tsiviilehituse eriala magistritöö  „Betoonkonstruktsioonide väsimusarvutus 3,6 MW tuulegeneraatori vundamendi näitel”.
    Juhendaja: TTÜ lektor Johannes Pello.
  • Martin Truuts – TTÜ ehitusteaduskonna ehitustehnika eriala magistritöö „Lainete ja liikuva jääga koormatud elektrituuliku vundamendi arvutamine 30 meetri sügavuses meres”.
    Juhendaja: TTÜ lektor Johannes Pello.
  • Aleksandr Tsõgankov – TTÜ ehitusteaduskonna ehitustehnika eriala magistritöö „Erinevate jäitevastaste soolade mõju betooni külmakindlusele”.
    Juhendaja: TTÜ lektor Tanel Tuisk.

Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemia on ette nähtud Eesti üliõpilastele asjakohaste lõputööde eest. Lõputöö peab olema seotud betooni võitema koostisosade või betoontoodetega, näiteks betooni/ betoontoodete/ betoonkonstruktsioonide kavandamine, projekteerimine, ehitamine vms.

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast.

Eesti Betooniühing (asut. 2004. a.)  on betooni kui kodumaise ehitusmaterjali kasutamist edendav ühing, kuhu kuulub 4ettevõtet, organisatsiooni ja eraisikut.

Lisainformatsioon:

Kalle Suitslepp, Eesti Betooniühingu juhatuse esimees, AS Betoonimeisterjuhatuse esimees,
Tel: 50 17 173; e-post: kalle.suitslepp@betoonimeister.ee

Peeter Kokk, Eesti Betooniühingu tegevdirektor,
Tel: 5187 198; 648 1918; e-post: betoon@betoon.org

www.betoon.org

This site is registered on wpml.org as a development site.