Üliõpilaspreemiad

Üliõpilaspreemiad 2024

Eesti Betooniühingu 2024. aasta üliõpilaspreemiad said Tallinna Tehnikaülikooli ehitiste projekteerimise ja ehitusjuhtimise eriala magistrand Oskar Aru ja Tallinna Tehnikaülikooli teedeehituse ja geodeesia eriala magistrand Jane-Ly Tammekivi.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2023

Eesti Betooniühing andis välja 2023. aasta üliõpilaspreemiad, mis on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks. Betooniühingu preemiate saajad valitakse välja Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2022

Eesti Betooniühing andis välja 2022. aasta üliõpilaspreemiad, mis on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks. Betooniühingu preemiate saajad valitakse välja Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2021

Eesti Betooniühing andis välja 2021. aasta üliõpilaspreemiad, mis on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks. Betooniühingu preemiate saajad valitakse välja Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2020

Eesti Betooniühing andis välja 2020. aasta üliõpilaspreemiad, mis on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks. Betooniühingu preemiate saajad valitakse välja Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2019

Eesti Betooniühing andis välja 2019. aasta üliõpilaspreemiad, mis on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks. Betooniühingu preemiate saajad valitakse välja Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2018

Betooniühingu 12. üliõpilaspreemiad läksid Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli. Sergei Nazarenko – Eesti Maaülikooli inseneriõppe eriala lõputöö „Täiteainete mõju betooni külmakindlusele ja survetugevusele”. Juhendaja: Vello Pallav, Eesti Maaülikooli lektor.​

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2017

Betooniühingu 11. üliõpilaspreemiad läksid Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli. Taavi Ilu – Tallinna Tehnikaülikooli ehitusmajandus- ja ehitusjuhtimise eriala magistritöö „AS Eesti Energia Enefit-280 lendtuha sobivus betoonis portlandtsemendi osalisel asendamisel”. Juhendaja: Eneli Liisma, Tallinna Tehnikaülikooli assistent. Kaasjuhendaja: Aare Lessuk, AS E-Betoonelement kvaliteedijuht.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2016

Betooniühingu 10. üliõpilaspreemiad läksid Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli. Peeter Karja ja Kaarel Kümnik – Eesti Maaülikooli maaehituse eriala magistritöö „Betoonilisandite uurimine happelises keskkonnas sõltuvalt betooni tugevus- ja keskkonnaklassist”. Juhendaja Eesti Maaülikooli professor Jaan Miljan.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2015

Betooniühingu üliõpilaspreemiad said Siim Õunloo Tallinna Tehnikakõrgkoolist, Marko Tosso ja Martti Salm – Tallinna Tehnikaülikoolist.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2014

Betooniühingu üliõpilaspreemiad said Veiko Zovo, Martin Truuts ja Aleksandr Tsõgankov Tallinna Tehnikaülikoolist.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2013

Betooniühingu üliõpilaspreemiad said Martin Minin ja Margus Riimann Tallinna Tehnikaülikoolist.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2012

Eesti Betooniühingu 2012. a. üliõpilaspreemiad said Kaido Kaarna ja Diana Tiidema.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2011

Betooniühingu üliõpilaspreemiad said Ksenia Kaevu ja Renno Reitsnik.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2010

Betooniühingu üliõpilaspreemiad said Evelyn Leheste ja Jürgen Einpaul.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2009

Betooniühingu üliõpilaspreemiad said Oliver Lätti, Heigo Hanni ja Risto Lutsar.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2008

Betooniühingu üliõpilaspreemiad said Olari Noor Tallinna Tehnikaülikoolist ja Vahur Schmidt Eesti Maaülikoolist.

Loe lisaks

Üliõpilaspreemiad 2007

Betooniühingu üliõpilaspreemiad said Aivars Alt, Tõnis Raatma, Madis Madal ja Risto Klaassen.

Loe lisaks

Statuut

Avalduse Eesti Betooniühingu ülikoolide ja kõrgkoolide 2024. aasta lõputööde preemia saamiseks printige välja SIIN.

Loe lisaks
This site is registered on wpml.org as a development site.