Betooniühingu 2023. aasta üliõpilastööde võistlus on alanud

Eesti Betooniühing kuulutas välja betoonialaste kõrgkooli lõputööde võistluse. Üliõpilaspreemiad on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks ning valitakse Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.
Osaleda võivad kõigi Eesti kõrgkoolide üliõpilaste lõputööd.

„Eesti betoonehitus seisab rohepöörde valguses uute väljakutsete ees,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Imre Leetma. „Loodame siin ka uue põlvkonna esindajate aktiivset kaasalöömist erinevate uurimist vajavate probleemide lahendamisel.” 

Üliõpilastööde esitamise tähtaeg on: 12. juuni 2023. a. 

Eesti Betooniühingu 2022. a. üliõpilaspreemiad said:    

Artur Andersalu – Tallinna Tehnikaülikooli ehitiste projekteerimise ja ehitusjuhtimise alane magistritöö „Raudbetoonseinte projekteerimine varrasmeetodi ja mittelineaarse analüüsiga”.
Juhendaja – Ahti Lääne, kaasjuhendaja – Jürgen Einpaul. 

Eliise Joanna Kikas – Tallinna Tehnikaülikooli ehitiste projekteerimise ja ehitusjuhtimise alane magistritöö „Aja ja katsekeha kuju mõju normaalbetooni külmakindlusele”.
Juhendaja – Mattias Põldaru. 

Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemia on ette nähtud Eesti üliõpilastele asjakohaste lõputööde eest.
Lõputöö peab olema seotud betooni või tema koostisosade või betoontoodetega, näiteks betooni/betoontoodete/betoonkonstruktsioonide kavandamine, projekteerimine, ehitamine vms.

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast.
Betooniühingu üliõpilaspreemiaid on saanud Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli,  Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli üliõpilased. 

This site is registered on wpml.org as a development site.