Betooniühing kuulutab välja 2024. aasta üliõpilastööde võistluse

Eesti Betooniühing kuulutas välja betoonialaste kõrgkooli lõputööde võistluse. Üliõpilaspreemiad on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks ning valitakse Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast. 

Osaleda võivad kõigi Eesti kõrgkoolide üliõpilaste lõputööd.

„Betoonehitus on arenev ehitusvaldkond, kus väljakutseid jätkub,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Imre Leetma. „Noorte inimeste entusiasm ja värske pilk on betoonehituse ees seisvate probleemide lahendamisel igati teretulnud.”

Üliõpilastööde esitamise tähtaeg on: 10. juuni 2024. a. 

Eesti Betooniühingu 2023. a. üliõpilaspreemiad said:    
Karl Aunin – Tallinna Tehnikaülikooli magistritöö „Teraskiududega armeeritud betoonkonstruktsioonide arvutamine vastavalt standardile FprEN 1992-1-1:2023”. Juhendaja – Johannes Pello. 
Egert-Marten Möller – Tallinna Tehnikaülikooli magistritöö „Proovivõtu tehnoloogia mõju betooni survetugevusele ja külmakindlusele”.  Juhendaja – Tanel Tuisk.                                                                                                                                  

Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemia on ette nähtud Eesti üliõpilastele asjakohaste lõputööde eest.

Lõputöö peab olema seotud betooni või tema koostisosade või betoontoodetega, näiteks betooni/betoontoodete/betoonkonstruktsioonide kavandamine, projekteerimine, ehitamine vms.

Betooniühingu üliõpilaspreemiaid on saanud Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli,  Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli üliõpilased. 

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast.

This site is registered on wpml.org as a development site.